TELEFONNÍ PODPORA: 720 179 339
722 509 592
720 187 153
info@aqh-it.cz

Nabídka práce - Obchodní zástupce

Hledáme schopné obchodníky pro prodej marketingového software v ČR. Jedná se o unikátní produkt vhodný i pro uživatele bez hlubších znalostí počítačů.

Požadavky:
  • příjemné vystupování
  • reprezentativní vzhled
  • alespoň základní znalost IT
  • samostatnost
  • cílevědomost
  • obchodní duch, aktivní a odpovědný přístup, orientace na výsledek
  • ambice mít stálý a dlouhodobě vyšší příjem
  • schopnost vést obchodní jednání a umění přesvědčit
  • schopnost hledat kreativní cesty, jak prodat
  • zkušenost s prací obchodního zástupce není podmínkou

Nabízíme:
  • pružná pracovní doba
  • možnost získání znalostí a praxe v IT oboru
  • ohodnocení dle dosažených obchodních výsledků
  • firemní systémovou podporu
  • flexibilní práci mimo kancelář (administrativa formou home office)
  • pozice je vhodná i pro absolventy VŠ s praxí při studiu a aktivním zájmem o obchod
  • slevu na firemní produkty a služby
  • zajímavou práci v rychle se rozvíjející společnosti
  • prodej ověřených produktů
  • nástup: ihned nebo dohodou

Náplň:
  • aktivní prodej software a hardware
  • samostatné vedení obchodních jednání
  • předávání informačních materiálů
  • aktivní oslovování zákazníků s nabídkou našich produktů a služeb a jejich následný prodej

Našim zákazníkům přinášíme široký sortiment výrobků a služeb, férové ceny a osobní přístup odborně školeného personálu. V případě zájmu zapojit se do našeho týmu nás neváhejte kontaktovat.

CV zasílejte na info@aqh-it.cz.